Martin Group Sp. z o.o. to firma rodzinna, która działalność na rynku deweloperskim prowadzi od 1997r, początkowo pod szyldem Martin Domy pod Klucz.

W naszym dorobku znajduje się ponad 100 domów jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej na osiedlach w Gruszczynie koło Swarzędza tj. przy ul. Katarzyńskiej („Osiedle Gibasówka”),  ul. Zapolskiej („Osiedle Laurowe”), ul. St. Wyspiańskiego, ul. A. Asnyka, ul. J. Długosza oraz domy  w zabudowie szeregowej przy ul. Leśnej.

W 2018r. oddaliśmy do użytkowania budynek wielorodzinny z lokalami usługowo-handlowymi oraz garażem podziemnym w Poznaniu przy ul. Źródlanej 15.

Obecnie realizujemy inwestycję przy ul. Łukaszewicza 37 w Poznaniu.

W połowie bieżącego roku rozpoczynamy budowę kolejnego budynku wielomieszkaniowego przy ul. Jarochowskiego 81, a w pracowni projektowej domykamy prace nad kolejnym projektem mieszkaniowym, którego budowę rozpoczniemy w przyszłym roku.

Nasze realizacje cechuje bardzo wysoka jakość, dzięki temu, że otaczamy się dostawcami i wykonawcami z wieloletnim doświadczeniem, stosujemy materiały najwyższej jakości, nowoczesne technologie oraz tworzymy dobrze przemyślane projekty architektoniczne.

Wszystko po to, aby zachwycać, zapewniać poczucie bezpieczeństwa i wygodę oraz spełniać Twoje marzenia o miejscu, do którego będziesz chciał wracać.

Nasza stabilna i ugruntowana pozycja na rynku oraz wieloletnie doświadczenie, a przede wszystkim otwartość i wsłuchanie się w oczekiwania Klienta, gwarantują, że możesz nam zaufać.